Aktualności

RAZEM DLA DZIECI Z HOSPICJUM

Z inicjatywy klasy 3 LO sp nasza szkoła w październiku dołączyła do zbiórki chemii, ubrań oraz zabawek dla małych bohaterów z Pomorskiego Hospicjum dla dzieci w Gdańsku.

Przez trzy tygodnie trwania zbiórki „Mikołaje dla Hospicjum” udało nam się dzięki zaangażowaniu wielu uczniów, nauczycieli oraz innych pracowników zebrać mnóstwo wspaniałych prezentów dla małych pacjentów. Dzięki wielkim sercom darczyńców będą mogli korzystać z wielu książek, gier i zabawek. Nie zabrakło także kilku paczek pampersów, chusteczek suchych i mokrych, chemii do higieny osobistej oraz ubranek. Nie można zapomnieć także o około 500 naklejkach z sieci sklepów Biedronka, które organizatorzy będą mogli zamienić na nowe zabawki dla podopiecznych.

Te wszystkie cudowne prezenty zostały przekazane do koordynatora akcji na nasz obszar i po przesortowaniu i kwarantannie na początku grudnia zostaną wręczone małym pacjentom.

Cieszymy się, że razem w ten sposób możemy pomagać i pokazywać wsparcie małym wojownikom!!!

Joomla 3 templates
Monday the 17th. Copyright © 2011-2017 ZSP Bytów