Aktualności

Zwierzenia p. Barbary Kosmowskiej

W piątek 24 maja 2013 roku  odbyło się spotkanie autorskie  bytowskiej pisarki Barbary Kosmowskiej z młodzieżą uczącą się w naszej szkole. Spotkanie odbyło się w ramach uroczystości Słupskiej Wiosny Literackiej, która w tym roku obchodziła

jubileusz XX-lecia. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klas I AS, I BS, I TS, i I TI. W tym dniu o godzinie 11.00 liczna grupa młodzieży zgromadziła się w świetlicy szkolnej aby zapoznać się z twórczością i zainteresowaniami zaproszonej pisarki. Barwna osobowość  i ,,żywy język” Barbary Kosmowskiej nie pozwoliły młodzieży na bierny udział w spotkaniu. Zadawane przez uczniów pytania dotyczyły różnych sfer życia artystki zarówno prywatnego jak i zawodowego. Zaproszony gość w interesujący sposób wprowadził młodych czytelników w arkana powstawania poszczególnych etapów książki, a także uchylił rąbka tajemnicy dotyczącego czerpania inspiracji do kolejnych literackich projektów. Utalentowana i wielokrotnie nagradzana bytowska pisarka mile zaskoczyła słuchaczy spotkania swą skromnością, otwartością, szczerością wypowiedzi , rozsiewając wokół siebie dobry humor. Po spotkaniu pisarka otrzymała od młodzieży kwiaty i podziękowania.

Joomla 3 templates
Thursday the 7th. Copyright © 2011-2017 ZSP Bytów