Aktualności

Konkurs Junge Meisterköche

W dniu 27.05.2014 uczniowie klas I i II ZSZ kształcących się w zawodzie kucharz wzięli udział w I edycji konkursu z j. niemieckiego JUNGE MEISTERKÖCHE. Konkurs obejmował tematykę z zakresu małej gastronomii. Stopień opanowania wiedzy zbadany został

na bazie zadań zamkniętych, z elementami zadań otwartych. Do konkursu przystąpiło 18 uczestników.

I miejsce zdobyła Barbara Stoltmann (II K),

II miejsce wywalczyła sobie Emilia Gostomska  (II K),

a na III miejscu uplasowała się Patrycja Dallecka ( II K ).

Zdobywcom trzech pierwszych miejsc zostaną przyznane dyplomy uczestnictwa oraz nagrody w formie materiałów pomocnych w doskonaleniu umiejętności językowych. Rozdanie nagród przewidziane jest w dniu 27.06.2014r. na uroczystym apelu z okazji zakończenia roku szkolnego 2013/2014. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali wpisy w e-Dzienniku potwierdzające uczestnictwo w konkursie.

Organizatorzy, p. Katarzyna Gliszczyńska i p.Iwona Pradella zapraszają do udziału w kolejnej edycji konkursu w roku szkolnym 2014/2015.

Joomla 3 templates
Thursday the 7th. Copyright © 2011-2017 ZSP Bytów