Aktualności

OBÓZ SPORTOWY

              

         W dniach od 29 maja do 04 czerwca 2016 r. uczennice Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego wchodzącego w skład Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych, specjalizacja piłka siatkowa dziewcząt pod opieką pani Eweliny Dolnej przebywały na obozie sportowym w nadmorskiej miejscowości Mrzeżyno niedaleko Kołobrzegu (województwo zachodniopomorskie). Podczas tygodniowego zgrupowania odbyło się sporo treningów i to nie tylko na boisku. W programie obozu znajdowały się treningi typowo siatkarskie ale również treningi ogólnorozwojowe, których celem było podniesienie ogólnej sprawności fizycznej i siły mięśni młodych siatkarek. Całość treningów uzupełniały rozmaite zajęcia rekreacyjne m.in. tenis stołowy, squash, siłownia, itp. oraz te pozwalające na regenerację organizmu czyli sauna i odnowa biologiczna w postaci masażu klasycznego.

Zadania szkoleniowe podczas wyjazdu zostały w pełni zrealizowane. Udział w obozie sportowym był doskonałą okazją dla dziewcząt, aby podnieść swoje umiejętności siatkarskie, poziom wytrenowania oraz doskonalenie techniki gry, przepisów gry w siatkówkę halową i plażową

  

                     

Joomla 3 templates
Thursday the 7th. Copyright © 2011-2017 ZSP Bytów