Aktualności

Do zobaczenia we wrześniu !!!

  

W piątek uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2015/2016. Był pełen wrażeń i emocji. Wielu uczniów z naszej szkoły odebrało świadectwa z wyróżnieniem, wielu otrzymało nagrody za swoje osiągnięcia w nauce i różnych konkursach oraz zawodach sportowych. Po raz pierwszy niezwykłą nagrodę otrzymała uczennica klasy 1 LOMS – Maria Leper. Był to wielki czek na kwotę 1000 zł ufundowany przez Atom Trefl Sopot dla najlepszej uczennicy w klasie siatkarek. Nagrodę wręczyła przedstawicielka klubu Pani Ewelina Majkowska , życząc młodzieży udanych upragnionych wakacji.

Tego dnia pożegnaliśmy również uczniów klas trzecich Zasadniczej Szkoły Zawodowej. Uroczyście dokonał tego także Starosta Bytowski Pan Leszek Waszkiewicz, życząc młodzieży sukcesów zawdowych i odnalezienia się na lokalnym rynku pracy. Trzy lata z Wami minęły w mgnieniu oka, aż żal się rozstawać.

Życzymy Wam spełnienia marzeń oraz życiowych i zawodowych planów.

  

Joomla 3 templates
Thursday the 7th. Copyright © 2011-2017 ZSP Bytów