Artykuły

Pożegnania nadszedł czas… do widzenia Wam, canto cantare!!!

29 kwietnia o godzinie 13.00 na szkolnej auli uroczyście pożegnaliśmy czwartoklasistów. Były przemówienia poważne i z przesłaniem, były chwile radości oraz łzy wzruszenia, były słowa z poezji i z prozy życia.….Wśród zaproszonych gości mogliśmy powitać pana Andrzeja Hrycynę – przewodniczącego Rady Powiatu Bytowskiego oraz Rodziców naszych maturzystów, którzy przez cztery lata współpracowali za nami, wspierali nas i uczniów w drodze ku dorosłości.

Po raz ostatni na szkolnej auli zaśpiewały wybitnie zasłużone w tej dziedzinie uczennice klasy 4TI: Paulina Brzezińska i Julia Starzyńska. Będziemy Was długo wspominać!

Warto zaznaczyć, że dzień wcześniej czwartoklasiści uroczyście pożegnali się także z pracownikami administracji i obsługi naszej szkoły, czym wszystkich mile zaskoczyli.

Rozwagi na nowej drodze, powodzenia na maturze, samych słonecznych dni, 100% realizacji celów na gruncie zawodowym – tego życzymy Wam Drodzy Absolwenci.

Saturday the 21st. Copyright © 2011-2017 ZSP Bytów