Aktualności
Uwaga - terminy badań lekarskich
Badania lekarskie dla kandydatów na uczniów klas pierwszych, które odbędą się dnia 24.08.2023 r. (czwartek), w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Bytowie, ul. Sikorskiego 35 w Bytowie:
Godzina |
Zawód |
Nazwiska kandydatów |
14:00 – 15:00 |
Technik pojazdów samochodowych |
od litery A do P |
15:00 – 16:00 |
Technik pojazdów samochodowych |
od litery R do Z |
Ślusarz w Szkole Branżowej (tylko uczniowie z praktyką w |
wszyscy kandydaci z praktyką w PCEZ Bytów |
|
16:00 – 16:30 |
Technik mechanik |
od litery A do K |
16:30 – 17:00 |
Technik mechanik |
od litery L do R |
17:00 – 17:30 |
Technik mechanik |
od litery S do Z |
17:30 – 18:00 |
Technik spawalnictwa |
cała klasa |
Badania lekarskie uczniów pierwszych klas!
Badania lekarskie uczniów pierwszych klas!
Badania lekarskie dla kandydatów na uczniów klas pierwszych w zawodach:
1. Technik mechanik
2. Technik pojazdów samochodowych
3. Technik spawalnictwa
4. ślusarz w Szkole Branżowej (tylko uczniowie z praktyką w
PCEZ Bytów)
odbędą się dnia 24.08.2023 r. (czwartek), w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Bytowie, ul. Sikorskiego 35 w Bytowie.
UWAGA!!! Kandydaci stawiają się na badania w obecności rodzica.
Dokładne godziny badań zostaną podane do wiadomości w późniejszym terminie.
Kandydaci nie odbierają skierowań ze szkoły. Skierowania na badania lekarskie zostaną dostarczone bezpośrednio lekarzowi wykonującemu badania.
Zalecane jest wykonanie i dostarczenie lekarzowi wykonującemu badania aktualnych badań lekarskich – morfologia i mocz (do 6 m-cy).
W dniu badania proszę o dostarczenie wypełnionej ankiety oraz oświadczenia:
Ankietę i oświadczenia należy przekazać lekarzowi.
Ankietę i oświadczenie podpisują rodzice!!!
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kandydaci na uczniów klas pierwszych na kierunku Technik pojazdów samochodowych dostarczają dodatkowo ankietę dla kierowcy:
ANKIETA DLA KIEROWCY
W przypadku gdy kandydat nie będzie miał możliwości stawić się na badaniach w wyznaczonym powyżej terminie zobowiązany jest wykonać badania lekarskie we własnym
zakresie. Przed ustaleniem terminu badania konieczny jest kontakt ze szkołą w celu sporządzenia skierowania na badania.
Uwaga! Za badania kandydatów, którzy nie stawią się w dniu 24.08.2023 r. częściową odpłatność ponoszą rodzice.
Termin badań lekarskich dla kandydatów na uczniów klas pierwszych w zawodach:
1. Technik fotografii i multimediów
2. Technik programista
3. Technik informatyk
Zostanie podany w późniejszym terminie.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KOMUNIKAT DLA UCZNIÓW KL.I W ZAWODZIE:
1. KUCHARZ,
2. PIEKARZ,
3. CUKIERNIK,
4. SPRZEDAWCA
Proszę uczniów klas pierwszych w zawodach: kucharz, cukiernik, piekarz, sprzedawca (odbywający zajęcia praktyczne w sklepach z żywnością) o odbiór skierowań na badania lekarskie do Sanepidu w sekretariacie szkoły w godzinach 7:00 – 14:00, od dnia 08.08.2023 r.
Mundurówka - ważna informacja
25 sierpnia w piątek o godzinie 13 na szkolnej auli odbędzie się spotkanie uczniów klasy pierwszej mundurowej, a następnie godzinę później nastąpi "zdjęcie wymiarów", czyli przymiarka mundurów. Obecność wszystkich obowiązkowa!
Rekrutacja 2023
Wyniki można sprawdzić w zakładce
lub na stronie
https://www.powiatbytowski.pl/aktualnosci/rekrutacja-do-szkol-ponadpodstawowych
Egzaminy poprawkowe 2023
EGZAMINY POPRAWKOWE SIERPIEŃ 2023 R.
Dnia 23 sierpnia 2023 r.
odbędzie się egzamin poprawkowy z matematyki, geografii, jęz. niemieckiego, biologii, kształcenia kompetencji matematycznych dla uczniów klas: 1 LO, 3 LO, 4 LO, 2 TIP, 2 TSDM, 4 TSDMsp, 4 TIg, 4 TSDMg, 1 AW, 1BW, 1CW, 1K, 1 Ś, 2AW, 2BW, 2SP/K, 3BW, 3CW, 2 M/Ś
-
Godzina 9.00- część pisemna (aula) dla wszystkich uczniów
- Skład komisji egzaminacyjnej: B.Sandak, J.Parzątka Lipińska, D.Wagner, A.Szwarc, J.Ginter, E.Simlat, H.Babińska, A.Strasser
-
Godzina 11.00- część ustna dla wszystkich uczniów
- Matematyka sala 110:, B.Sandak, D.Wagner, A.Szwarc, J.Ginter
- Kształcenie kompetencji matematycznych sala 110 : A.Łosińska, A.Szwarc, J.Ginter
- Geografia sala 235: S.Kontny-Białogłowicz, J.Parzątka Lipińska, E.Simlat
- Biologia sala 235: A.Łosińska, E.Simlat, K.Jażdżewska
- Jęz. niemiecki sala 202 : A.Łosińska, H.Babińska, I.Pradella
-
Chemia tylko uczeń z klasy 2 M/Ś sala 202: A.Łosińska, A.Strasser, E.Simlat
Dnia 24 sierpnia 2023 r.
odbędzie się egzamin poprawkowy z fizyki, jęz. polskiego, chemii, podstaw przedsiębiorczości, historii, technologii gastronomicznej z towaroznawstwem dla uczniów klas: 1 LO, 2 LO, 3 LO, 1 TIP, 2 TIP, 2 TSDM, 4 TIg, 4 TSDMg, 1 AW, 1 BW, 1CW, 1K, 1 M, 1Ś, 2AW, 2BW, 2M/Ś, 3BW, 3CW
-
Godzina 9.00- część pisemna (aula) dla wszystkich uczniów
- Skład komisji egzaminacyjnej: A.Łosińska, A.Strasser, M.Szwarc, E.Simlat, J.Jażdżewska, M.Łangowska, J.Parzątka Lipińska
-
Godzina 11.000 część ustna dla wszystkich uczniów
- Fizyka sala 110: S.Kontny-Białogłowicz/B.Sandak, M.Szwarc, D.Szada Borzyszkowski
- Jęz.polski sala 209: A.Łosińska, J.Jażdżewska, M.Łangowska
- Chemia sala 107: A.Łosińska, A.Strasser, E.Simlat
- Podstawy przedsiębiorczości sala 107: A.Łosińska, J.Parzątka Lipińska, A.Strasser
- Technologia gastronomiczna z towaroznawstwem sala 107: A.Łosińska, E.Simlat, A.Strasser
- Historia sala 107: A.Łosińska, I.Klamann, B.Sandak