Aktualności

Klasy kończące Zasadniczą Szkołę Zawodową pożegnały nasza szkołę

14 czerwca 2013r. uczniowie 9 klas kończących Zasadniczą Szkołę Zawodową odebrali świadectwa ukończenia szkoły. Uroczyste pożegnanie miało miejsce na szkolnej auli. Pani dyrektor Aneta Domeracka życzyła naszym absolwentom

powodzenia na egzaminach zawodowych, wielu sukcesów w dalszym życiu osobistym i zawodowym, a także znalezienia pracy, dzięki której młodzież będzie mogła realizować swoje marzenia oraz życiowe plany. Wręczone zostały najlepsze świadectwa wraz z nagrodami, w tym świadectwo z wyróżnieniem za średnią 5,14 dla uczennicy klasy II ASP. Nagrodzono także osiągniecia sportowe oraz zawodowe ( za udział w IV konkursie na najlepszego ślusarza 2013r.). Wręczono też dyplomy dla Honorowych Dawców Krwi.

Joomla 3 templates
Thursday the 7th. Copyright © 2011-2017 ZSP Bytów