Aktualności

Gramy dla Arka

20 maja punktualnie o godzinie 12.00 w Bytowskim Centrum Kultury rozpoczął się koncert „Gramy dla Arka” – ucznia naszej szkoły chorego na mukowiscydozę. W imprezę zaangażowali się nie tylko uczniowie naszej szkoły, ale także rycerze z Zastępu Krzyżo – Gryfa w Bytowie, zawodnicy UKS „Drako” i dziewczęta z grupy tanecznej „Paulinki”.

Swoje talenty zaprezentowali uczniowie ZSP między innymi Paulina, Dominika i Julia, Mateusz wraz z tajemniczą koleżanką Olą. Bardzo energetycznie zatańczyła znana nam wszystkim Dominika.  Utwory muzyczne efektownie urozmaicały pokazy rycerskich walk oraz popisy karate, do których zaangażowano też uczniów z widowni. Całość prowadzili i publiczność rozgrzewali dwaj Mateusze.

Na koncert przybyli także przedstawiciele Zespołu Szkół w Kołczygłowach, którego uczniem Arek był wcześniej.

Dziękujemy organizatorom i wszystkim zaangażowanym w pomoc Arkowi.

Joomla 3 templates
Thursday the 7th. Copyright © 2011-2017 ZSP Bytów