Aktualności

Wojewódzki finał XVI Licealiady

Dnia 31 maja 2016 r. w Chojnicach Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych, Zespół Szkół Ekonomiczno - Usługowych i I Liceum Ogólnokształcące reprezentowali powiat bytowski w finale wojewódzkim XVI Licealiady młodzieży szkolnej w indywidualnej lekkoatletyce. Zawodnicy brali udział

w poszczególnych konkurencjach:

  • 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 4 x 100 m, skok w dal, skok wzwyż, rzut oszczepem, pchnięcie kulą oraz rzut dyskiem.
Powiat bytowski wywalczył w sumie 6 medali, w tym: 3 złote, 2 srebrne oraz 1 brązowy medal.Reprezentanci naszej szkoły bardzo dobrze spisali się na tych zawodach, niektórzy z nich pobili swoje rekordy życiowe. Z naszej szkoły najlepiej spisali się: Maja Durawa zdobywając srebrny medal w biegu 4 x 100 m oraz Paweł Świątkowiak brązowy medal w rzucie oszczepem. Większość naszych zawodników uplasowała się tuż za podium. Jesteśmy bardzo dumni z naszych reprezentantów szkoły, gdyż w tych zawodach brało udział 20 powiatów z województwa pomorskiego.Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych reprezentowali: Durawa Maja, Głodowska Patrycja, Jakubek Patryk, Malich Kacper, Mański Patryk, Muszyński Adrian oraz Świątkowiak Paweł.Opiekunem była Pani Monika Duzowska.
Joomla 3 templates
Thursday the 7th. Copyright © 2011-2017 ZSP Bytów