Aktualności

BRAWO MY!

      

                                      Statuetka                                                       Dyplom

Wydział Prewencji i Ruchu Drogowego KWP w Gdańsku był organizatorem "III Pomorskiego Dnia Otwartego dla Klas o Profilu Policyjnym". Wydarzenie odbyło się 10 czerwca na terenie Oddziału Prewencji Policji w Gdańsku.

Przedsięwzięcie miało na celu umożliwienie młodzieży poznanie pracy pomorskiej policji oraz podmiotów współpracujących w zakresie bezpieczeństwa. Projekt skierowany był do młodzieży klas pierwszych szkół ponadgimnazjalnych o profilu policyjnym województwa pomorskiego.

Inicjatywa cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem, gdyż do udziału w niej swój udział zgłosiło około 500 osób.

Podczas Dnia Otwartego przeprowadzone zostały również Wojewódzkie Zawody Policjanta Ruchu Drogowego. Do udziału zaproszeni zostali przedstawiciele podmiotów poza policyjnych.

Uczestnicy Dni Otwartych mogli wziąć udział w pokazie pierwszej pomocy zorganizowanym przez Samodzielny Pododdział Antyterrorystyczny KWP w Gdańsku, pokazie przygotowanym przez przewodników psów służbowych oraz obejrzeć pojazdy służbowe będące na wyposażeniu Policji.

Na tym wydarzeniu obecni byli również uczniowie klasy pierwszej LOMS o profilu mundurowym przy ZSP, którzy zdobyli I miejsce w konkursie umiejętności strzeleckich oraz rowerowego toru przeszkód.

ZWYCIĘZCOM GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!

Joomla 3 templates
Thursday the 7th. Copyright © 2011-2017 ZSP Bytów