Aktualności

Dzień Przedsiębiorczości

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w trzynastej edycji  Dnia Przedsiębiorczości organizowanym przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości. Jest to program jednodniowych praktyk w firmach bądź instytucjach dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych.i
W tym roku uczniowie kl. II TI poznawali tajniki pracy 
w firmach: Bagramet i w Banku PKO BP oddział w Bytowie. Młodzież z klasy II TI przebywała w firmie Polmor i  Dan- car, a grupa uczniów z klasy ILO mundurowej miała okazję zobaczyć pracę w Straży Pożarnej w Bytowie.
Uczniowie wrócili zadowoleni z praktyk i wzbogaceni o wiedzę i praktyczne umiejętności ułatwiające im realizację planów zawodowych. Bardzo dziękujemy firmom i instytucjom za udział w programie i kształtowaniu przedsiębiorczych postaw naszych uczniów.
Szkolni Koordynatorzy programu:
Anna Strasser i Jolanta Pażątka Lipińska
Joomla 3 templates
Thursday the 7th. Copyright © 2011-2017 ZSP Bytów